Peryton: ערב משחקים חודשי!פריטון לוגו לגרעין ירושלים copy

מה זה בעצם? פעם בחודש יתקיים במסגרת הגרעין ערב פריטון בו ירוץ סבב של שניים-שלושה משחקי תפקידים באורך של כמה שעות, לצד כמה שולחנות משחקי קופסא!

האם הכניסה בתשלום? לא! הכניסה בחינם, אבל יש להרשם לסבבי משחקי התפקידים מראש! (למשחקי הקופסא אפשר פשוט להגיע ולהצטרף במקום.) להרשמה למשחקים יש לשלוח שם, מספר פלאפון ותאריך לידה למייל הגרעין בכתובת: jerusalem@roleplay.org.il. 

ואם לא שיחקתי משחק תפקידים אף פעם? מצויין! זה בדיוק המקום לצלול מתוכו אל עולם משחקי התפקידים! ברוכים הבאים ונשמח לראות אתכם!

ומה זה פריטון? כל אירועי הגרעין מתגאים בשם של חיות מיתיות. הפריטון (ויקיפדיה) הוא חצי אייל וחצי נץ.


הפריטון הקרוב! (אירוע הפייסבוק)

פריטון tprhk יתקיים במוצ"ש ה-28.4 בין 20:00-24:00 בבית התה חלטת'ה, רחוב הילל 6.

הכניסה חופשית. מוזמנים להביא משחקי לוח, קופסה, מיניאטורות מכל סוג. השתתפות במשחקי התפקידים חינמית, אך בהרשמה מראש. פרטים נוספים יעלו לכאן בהמשך.

ההרשמה למשחקים נפתחה! 

האיש שהיה יום חמישי/דניאל פידלמן

רשומים: 4/6

שיטה: ריפליי

הגבלת גיל: 16+

זוהי תחילת המאה העשרים ומועצת האנרכיסטים הסודית ביותר מתכנסת בבירתה של האימפריה האוסטרו-הונגרית כדי להחליט על הדרך הטובה ביותר להפיל את הסדר הישן! וכיאה לחבורת אנרכיסטים, מה שהדירקטוריון העליון יחליט – יש לבצע! אך כיאה לחבורת אנרכיסטים – אף אחד הוא לא מי שהוא נראה, והרעיונות שלהם לגבי מה בדיוק יש לעשות בנוגע הסדר הישן עשויים להיות משונים מכפי שיעלה אף בדעתו של הדירקטוריון העליון. הכנסו לעולם של גלימות ואקדחים, מדע מטורף ופוליטיקה מטורפת אף יותר, סביב הביקור של היורש האוסטרו-הונגרי בבירה הסרבית. זרעו אנרכיה או קצרו אותה, הפילו את המוסדות הרקובים או הצילו אותם מהתמוטטות. אך הזהרו מהשחקן היושב לימינכם – לפחות עד שיהיה מאוחר מספיק. המשחק יערך בשיטת "ריפליי", בה לשחקנים יש מטרות מתנגשות ומכניקה של חזרה לשמירה המוודאת את הגשמתן.

דם מלכים/אלי לוינגר

רשומים: 0/5

שיטה: חופשיטה

הגבלת גיל: 16+

התאריך הוא הראשון למאי, 1867 וכל יום שעובר עוד קצת מהאימפריה העות'מאנית מתפוררת, עוד פקיד הופך מושחת ועוד סוכן מסתנן לתוך גבולותיה. כעת השעה היא ארבע בבוקר בארמון הקיסרי ואתם כולכם מתעוררים בעקבות דפיקות עזות על דלת חדר השינה שלכם. הבן הבכור של הקיסר נרצח! האם תמצאו את האשם לפני שרעידת האדמה הפוליטית תגיע ותפיל עמה גם אתכם יחד עם כל שאר הכלים?

סודותיה של מצודת סוקול/טל שטרצר

רשומים: 4/7

שיטה: מבוכים ודרקונים 5

הגבלת גיל: ללא

לפני עשרות רבות של שנים, בעזרת כוח צבאי מצומצם, נכבשה מחדש מצודת סוקול והמשואה בראשה חזרה לתפקד ולהנחות ספינות בבטחה. כיום, כאשר המשואה חשכה ואין כל זכר לגיס שאייש את המוצב, שמועות המופצות ברחבי פלאן רומזות כי משהו עתיק התגלה מתחת למתקן. משהו הקודם את ימי הקמת המצודה ע"י כוהניו של תיר. עכשיו הגיע הזמן לגלות אלו סודות טמונים באדמת המצודה העזובה. הרפתקה מבית ליגת ההרפתקנים של מבוכים ודרקונים 5 מיועדת ל 3 עד 7 שחקניות ושחקנים, מנוסות ומתחילים כאחד.